portal osiedli, dzielnic i miast

Forum Wieliczka - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Rozstępy po ciąży
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Rozstępy po ciąży

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
kaska999 
   

VIP


Dołączył: Pon Lis 09, 2015 19:53
Posty: 769
Skąd: Wawa

PostWysłany: Nie Sty 24, 2016 9:36    Temat postu: Rozstępy po ciąży

Macie jakieś pomysły, jak ujędrnić skórę po ciąży? Próbowałam już kremów i ćwiczeń, ale nic mi kompletnie nie dawały... Może jakieś zabiegi? Ale jakie? Znajoma bardzo chwaliła ostatnio laserowe usuwanie rozstępów w Vici Clinic w Krakowie. Trochę mnie tym zaciekawiła, bo widziałam jej brzuch przed zabiegami i po zabiegach - naprawdę super efekt. Zanim jednak się zdecyduję, chętnie posłucham jeszcze innych opinii Smile
gina88 
   

Bywalec


Wiek: 39
Dołączył: Pon Kwi 18, 2016 21:08
Posty: 47
Skąd: Polkowice

PostWysłany: Czw Kwi 28, 2016 16:01    Temat postu: Re: Rozstępy po ciąży

Z zabiegów na rozstępy to wiele kobiet poleca mikrodermabrazję. Wydaje mi się to lepszym rozwiązaniem niż laser, ale twoja decyzja Smile Jakbyś jednak postanowiła wypróbować moją propozycję to zabieg ten można w Krakowie wykonać w salonie Beauty&Bio - http://beautyandbio.pl/mikrodermabrazja-2/
MAriolka123 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Wrz 06, 2017 14:09
Posty: 56
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Sty 18, 2018 11:03    Temat postu: Re: Rozstępy po ciąży

Jeśli szukacie doświadczonego trenera, to ja polecam Pana Piotra. Nie ma bardziej adekwatnej osoby w Wieliczce do poprowadzenia tego typu treningu. Ja już trenuję z nim 3 miesiące i jestem mega zadowolona Smile

Tutaj możecie zobaczyć więcej na jego temat https://lepszytrener.pl/piotr-klimczyk/trening-personalny/wieliczka/trener
buka123 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 36
Dołączył: Czw Maj 23, 2019 8:51
Posty: 267
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Śro Maj 29, 2019 17:10    Temat postu: Re: Rozstępy po ciąży

Koleżanka po ciąży miała oprocz rozstępów miała dość często powracające zapalenie piersi. W necie doczytała, że to bardzo częsta przypadłość po porodzie, zazwyczaj kobiety która pierwszy raz są w roli mam, mają problem z odpowiednim przystawieniem dziecka do piersi, co sprawia ze ono nie opróżnia do końca piersi i zalegający pokarm może spowodować zapalenie. Jeśli naturalne metody zawiodą to pewnie trzeba wziąć antybiotyk. Tutaj można doczytać więcej jak kogoś zainteresował ten temat: https://www.zdrowyportal.org/10485/zapalenie-piersi/
wisznicka 
   

VIP


Wiek: 41
Dołączył: Czw Gru 10, 2020 8:30
Posty: 1527
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Maj 30, 2021 11:58    Temat postu: Re: Rozstępy po ciąży

Musisz się wybrać do M1 a tam w drogeriach nie brakuje dobrych kosmetyków specjalnie dla mam po ciąży, ja wiem bo sama tam też takie rzeczy kupowałam
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama